Aktuality

Káva s koučem splnila svoje poslání

Dáváme na vědomí, že jsme pročetly všechny zpětné vazby 630 klientů a 83 koučů a je nad slunce jasnější, že: KOUČOVÁNÍ PROSTĚ FUNGUJE!  Koučovali jsme za uplynulé roky  společně více než 630 lidí (ne od všech máme zpětné vazby), kteří měli všichni pocit, že pro ně koučování mělo smysl, bylo užitečné a /nebo si umí představit, v jaké situaci by prospěné bylo. Od nikoho jsme nedostaly opravdu  negativní zpětnou vazbu. Společně s 83 kouči jsme  DÁVALI OCHUTNAT koučování  těm,  které zajímalo, chtěli ho vyzkoušet, ale neměli příležitost nebo je pro ně komerční koučování drahé. Nabízeli jsme jej také těm,  kteří o koučování  pochybují, nedůvěřují mu jako metodě nebo koučům, jakožto profesionálům.  Někteří možnost využili a psali nám, že svůj názor změnili, byli velmi mile překvapeni koučem, i výsledky koučování.

V této formě považujeme svou misi za úspěšnou a splněnou!!!

Všechny tři (původně  4  s Lenkou Olšanskou) jsme Kávu s koučem vařily s láskou rády 3 roky a cítíme potřebu změny. Nepodařilo se nám však najít podobu Kávy s koučem, která by nám voněla novotou a se stejnou láskou bychom vám ji servírovaly znovu. Potřebujeme tedy více času a možná i více kávy…  😉 Pokud se mezi vámi, kouči, někdo, kdo by měl chuť Kávu s koučem ve stávající podobě servírovat i letos v květnu znovu, ozvěte se nám. Rády Vás podpoříme, aby ještě letos Káva s koučem proběhla tak, jak jste na ni byli zvyklí.

Děkujeme vám všem za spolupráci, důvěru a podporu! Mnohé jsme se od vás naučily a rády jsme vám KK servírovaly.  Bylo nám ctí a radostí a těšíme se třeba na nějaké svěží pokračování v budoucnosti.

Speciálně srdečně děkujeme Lence Olšanské, Šárce Jurečkové, Vaškovi Šourkovi, Daně Kodešové, Koučink portálu, Koučovně LIVE, týmu ICW a všem spolupracovníkům a podporovatelům.

Vaše

Gabka Böhmová & Karolína Puttová & Marcelka Mráčková

Jaro je za námi, ať žije podzim

Přinášíme vám Ohlédnutí za Kávou s koučem v květnu 2016 a těšíme se na další kávy a setkání od 1. do 7. října 2016.

Jaro 2016 – konec registrace

Dáváme na vědomost všem koučkám a koučům, že poslední termín pro registraci na jarní Kávu s koučem, která se rozběhne už 16. května je středa 11. 5. 2016. Děkujeme a těšíme se na spolupráci!

Káva s koučem v rozhlase

Koučování i Kávu s koučem dnes propagoval jeden z „našich koučů“ Tomáš Zajíček v královehradeckém rozhlase. Děkujeme!!!

Pozvánka na jarní Kávu s koučem

Chcete oslovit informovat o Kávě s koučem spřátelené novináře nebo třeba místní noviny, pak se vám bude hodit pozvánka-květen-2016 ve formě tiskové zprávy.

Leták na Kávu s koučem

Bára Pánková, koučka z Brna, která se připojila k jarní Kávě s koučem, nám poslala jednoduchý info leták, který použili pro studenty na NEWTON College. Třeba se vám Letak bude hodit.

Káva s koučem v roce 2015

A ještě důkladné  shrnutí za celý rok 2015 s vyjádřením těch, kteří ochutnali 🙂 Těšíme se na květen 2016.

Podzimní Káva s koučem je za námi, ať žije jarní Káva s koučem

Informace o podzimní Kávě s koučem naleznete v TISKOVÉ ZPRÁVĚ z října 2015.  Na jarní Kávu s koučem se můžete vychutnat od 16. do 22. května 2016.

Káva s koučem v časopise Brands&Stories

Děkujeme Jitce Jetlebové z JJ Coaching za propagaci Kávy s koučem v časopise Brands&Stories. Pozvánku najdete na poslední straně tištěného časopisu v rubrice Ze života značek.

Podzimní Káva s koučem již za měsíc

V týdnu od 1. do 7. října 2015 opět poběží v českých městech kampaň Káva s koučem. Jedná se o akci zkušených certifikovaných koučů. Dvakrát ročně – u příležitosti Mezinárodního dne kávy (1. října) a Mezinárodního týdne koučování ICW (v květnu) –  nabízejí svůj čas, know-how a pomoc zájemcům o koučování za pozvání na dobrou kávu.

Veškeré informace naleznete v Tiskové zprávě ze září 2015 nebo na webové stránce.

Jarní Káva s koučem

V týdnu od 18. do 22. května proběhla v 37 českých městech kampaň KÁVA S KOUČEM. Jedná se o akci zkušených certifikovaných koučů, kteří u příležitosti Mezinárodního týdne koučování ICW vyhlášeného Mezinárodní asociací koučů ICF nabídli svůj čas a know-how za pozvání na kávu.

Do kampaně se zapojilo 54 koučů. Jejich služby využilo minimálně 153 klientů. Celkové zhodnocení jarní kampaně najdete v Tiskové zprávě z května 2015.